SİZDEN

SİZDEN

Gardensa firması, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçemizin, Ertuğrul, İstanbul ve Anadolu Adalarının peyzaj tasarımı ve bitkisel uygulamaları ile botanik bahçemizin genel danışmanlık hizmetlerini başarı ile ifa etmiştir.

Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi Kurucusu,
ANG vakfı Başkanı
A. Nihat Gökyiğit

Peyzaj konusundaki en büyük destekçim Gardensa Firmasına;
Mimar olarak gerçekleştirmiş olduğum projelerin büyük çoğunluğunda, 2001 senesinden beri Gardensa firması ile Türkmenistan, Ukrayna ve Türkiye gibi birbirinden çok farklı iklimleri olan ülkelerde pek çok başarılı işlere birlikte imza attık. Gardensa firmasından; peyzaj mimari konseptinin oluşturulmasından uygulama projelerine, bitkilerin başta İtalya, Türkiye, İspanya ve diğer ülkelerden bulunarak temin edilmesi, satın alınması, doğru şekilde nakliye edilmesi, proje sahasında sorunsuz olarak yerinde uygulanması ve hatta proje bittikten sonra peyzaj bakımına devam edilmesi konusunda en üst seviyede hizmet almanın konforunu yaşadım. Biz Mimarların hayalleri ile işverenlerin ihtiyaçları arasındaki hassas dengeyi gözetme konusunda gerçekten uzman olan Gardensa firmasına, bugüne kadar peyzaj mimarlığı ve uygulanması konusunda bana uluslararası düzeyde verdikleri hizmet için, başta Disperati Ailesi ve bütün Gardensa firması çalışanlarına teşekkür ve şükranlarımı sunarım.
Dr.Mimar Selim Dalaman
VIZZION EUROPE

“Gardensa ile 30 yıla varan bir geçmişte birçok güzel ve dikkate değer projede çözüm ortaklığı yaptık. Peyzaj tasarımına yılların tecrübesi ve yaratıcılıklarını katarak ortak projelerimizdeki işveren beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilen bir firma olarak kendileri ile daha birçok projede birlikte çalışmayı dileriz…”

Didem Kaya
Associate Director | Buildings
BSc CEng | MSc Struct E

ARUP