Bilgi – Birikim – Tecrübe

Bilgi-Birikim-Tecrübe

Gücümüzün kaynağı; durmak bilmeyen merakımız ve öğrenme isteğimiz. Biz, öğrenmeyi biliyor ve seviyoruz. Sektörümüzle ilgili yeni bilgilere ulaşımımızı sağlayan kanallara yatırım yapıyoruz. Yenileri, mevcut bilgilerimizle harmanlıyor işimizde yaratıcı çözümler için değerlendiriyoruz.

Bugüne kadar 3 kıtada, 14 ülkede yaklaşık 300 projenin tasarımıyla, uygulamasıyla peyzaj düzenlemesini yaptık. Tecrübemizi yalnızca çok proje yapmamızdan değil, içinde bulunduğumuz projelerin çeşitliliğine de borçluyuz. İmzamızı attığımız, konut projeleri, oteller, havalimanları, marinalar, hastaneler, okullar, otoyollar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, kent parklarının tümü 67 yıllık birikimin adım taşlarını oluşturdu.

Çalıştığımız firmaların çözüm ortağı olduk, yalnızca Türkiye değil, dünyanın neresine giderlerse gitsinler, onların yanında olduk. Bakü’den Bingazi’ye, Mogadişu’dan Batum’a, Nevşehir’den Yalta’ya, Girne’den Borovoy’a uzanan çok geniş bir coğrafyada gerçekleştirdiğimiz projelerde farklı coğrafyaları; toprağıyla, florasıyla, iklimi, kültürü ve insanıyla birlikte tecrübe ettik.

Çalıştığımız projelerde, meslek kanalımızın dışında: akademik çevreler; yerel yönetimler ve STK’lar ile de ortak projeler geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.