Müşterilerimiz

Güven Duyulan Çözüm Ortağıyız

67 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın en büyük, en saygın inşaat ve gayrimenkul geliştirme şirketlerine iş ortağı anlayışıyla hizmet sunuyoruz. Tercih edilen çözüm ortağı olarak gemiye biz de biniyor, tüm limanları birlikte dolaşıyoruz.

Bizi bugünlere taşıyan gücün asıl kaynağı onlar. Bize duydukları güven sayesinde, akla gelmeyecek coğrafyalarda, hayallerdeki projeleri hayata geçirmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sevdiğimiz işi keyifle yapıp sonuçlarıyla gururlanıyoruz.

 


 

Gardensa ile 30 yıla varan bir geçmişte birçok güzel ve dikkate değer projede çözüm ortaklığı yaptık. Peyzaj tasarımına yılların tecrübesi ve yaratıcılıklarını katarak ortak projelerimizdeki işveren beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilen bir firma olarak kendileri ile daha birçok projede birlikte çalışmayı dileriz…

Didem Kaya
ARUP
Associate Director | Buildings BSc CEng | MSc Struct

 


 

Biz Mimarların hayalleri ile işverenlerin ihtiyaçları arasındaki hassas dengeyi gözetme konusunda gerçekten uzman olan Gardensa firmasına, bugüne kadar peyzaj mimarlığı ve uygulanması konusunda bana uluslararası düzeyde verdikleri hizmet için, başta Disperati Ailesi ve bütün Gardensa çalışanlarına teşekkür ve şükranlarımı sunarım.

Dr. Mimar Selim Dalaman
Vizzion Europe

 


 

Gardensa firması, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçemizin, Ertuğrul, İstanbul ve Anadolu Adalarının peyzaj tasarımı ve bitkisel uygulamaları ile botanik bahçemizin genel danışmanlık hizmetlerini başarı ile ifa etmiştir.

A. Nihat Gökyiğit
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi Kurucusu
ANG Vakfı Başkanı

 


 

Kaplankaya 1. Etap projemizde, Türkiye peyzaj sektöründe 67 yılını devirmiş köklü ve donanımlı Gardensa firmasını projemizde misafir etmekten mutluluk duyduk. Gardensa firması, çok zor saha koşullarında, büyük bir özveri ve kararlılıkla, yüklenmiş oldukları peyzaj işlerimizi başarıyla tamamlamıştır.

Özellikle sevgili Riccardo Disperati ve onun ekolu diyebileceğimiz hem aile hem de profesyonellerden oluşan ekip ile proje süresince çalışma fırsatı bulmuş olmaktan dolayı, Proje Yöneticisi Ömer Disperati şahsında tüm Gardensa ailesine, şahsım ve temsil etmiş olduğum işveren firma adına teşekkürlerimi sunarım.

Ozan Kılıç
Kaplankaya Peyzaj Genel Müdürü
Capital Partners Development Manager