Üretim

İlk günkü aşkla üretim

Zaman değişir, işler gelişir yine de ilk göz ağrınız sizin için özeldir. Gardensa’nın nüvesini oluşturan üretim de bizim için öyledir. Büyükada’daki bahçemizle kıyaslandığında bugün Sakarya ve Yalova’da, 200 dönüm arazide yaptığımız üretim sadece büyümedi, artan bitki çeşitliliği, yenilikler ve teknolojideki hızlı gelişim sayesinde yaşanan değişim, devrim niteliğinde oldu.

Bütün bu değişime rağmen kurucumuz Renzo Rino Disperati’nin, Gardensa’nın özüne aşıladığı doğa aşkı hiç değişmedi, eksilmedi. Öyle ki; sektöre kazandırdığımız yeni bir bitki, dünya çapında ses getiren bir projemizin açılışı kadar heyecanlandırıyor bizleri.

Bilgi ve deneyimimizle her yıl birçok yeni çeşit, tür ve varyetenin üretiminde başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Bunların sektörümüz tarafından da yakından takip edildiğini ve uygulamalarında kullanıldığını görmek bizleri mutlu ediyor.

Dünyanın önde gelen gül üreticilerinden olan Meilland firmasının Drift ve Knockout serisinin Türkiye’deki tek yetkilendirilmiş üreticisiyiz.

Ticari faaliyetlerimizin yanında, sosyal sorumluluk projelerimizi de ihmal etmiyoruz. ANG Vakfı (Ali Nihat Gökyiğit Vakfı) ile birlikte 8 yıldır yürüttüğümüz Doğu Karadeniz Kadınlara Yönelik Kırsal Kalkınma Projesi bunlardan en kıymetlisi.